czwartek, 13 listopada 2014

Bodetko lash w akcji !

Już dawno chciałam się z wami podzielić moją opinią na temat odżywki do rzęs BODETKO LASH.
Jednak chciałam poczekać trochę i przetestować ją dokładnie. Dzisiaj mogę wam już powiedzieć co naprawdę o niej sądzę.
Nie mam niestety zdjęć z " przed " bo szczerze nie wierzyłam w działanie tego produktu. Myślałam, że to tylko ściema tak jak to często bywa. Plus był taki, że odżywkę to dostałam na spotkaniu do przetestowania i nie musiałam jej kupować. 

W używaniu Bodetko lash ważna jest systematyczność. Ja codziennie wieczorem nakładałam ją na moje rzęsy. 


"Pełny efekt otrzymasz po około 3 miesiącach. Pierwsze przyrosty zauważysz już po 30 dniach codziennego stosowania " więc musimy być cierpliwe. Ale to jest prawda ! Ja osobiście jestem w szoku. Jeszcze nigdy nie miałam takich długich rzęs a serum używam dopiero ok miesiąc. Moje rzęsy zdecydowanie urosły, zagęściły się i nawet delikatnie przyciemniły. Wzmocnione nie wypadają przy zmywaniu makijażu. Koszt takiej odżywki to 149 zł na stronie producenta. Każda cena jest warta tego produktu.

Zawartość buteleczki w brew pozorom jest duża. Starcza na naprawdę bardzo długo. Aplikuje się ją przy nasadzie rzęs, podobnie jak przy używaniu eyelinera. 

Tak jak wspomniałam , nie mam zdjęć z przed niestety. Nie miałam super krótkich rzęs ale bez tuszu nie były one tez długie.

Na zdjęciach nie mam makijażu, więc wybaczcie te wory pod oczami xD Ale chciałam, żebyście zobaczyli tak jak to wygląda naprawdę.
Obecnie gdy mam pomalowane rzęsy tuszem, wyglądają jak by były uzupełnione kępkami ;)

Serdecznie polecam !

3 komentarze: